film ślubny

O NAS

Twój Film Ślubny

Wieloletnie doświadczenie w realizacji filmów z eventów firmowych i innych produkcji video, pozwala nam z czystym sumieniem i odpowiednim warsztatem zaoferować realizację filmów ślubnych. Zlecenia filmowania eventów, podobnie jak to ma miejsce w przypadków wideofilmowania ceremonii ślubnych i wesel, charakteryzują się tym, że żaden moment już się nie powtórzy. Dlatego tak ważne jest, by zarejestrować nie tylko to co najważniejsze, ale to co najlepsze. Sam fakt nagrania materiału to nie wszystko. Istotne, by filmowane ujęcia były ciekawe, z poprawną kompozycją obrazu i ekspozycją, po prostu żeby cieszyły oko każdego, kto będzie oglądał Wasz film. Dopełnieniem dobrych kadrów musi być odpowiedni montaż i postprodukcja filmu ślubnego.Twój Film Ślubny to propozycja nowoczesnego i dynamicznego filmu, który będzie wspaniałą pamiątką, nie tylko dla Was, ale również dla całej rodziny i przyjaciół.

Jak pracujemy?

Korzystamy z dobrego, markowego sprzętu (bezlusterkowców) oraz odpowiednich narzędzi techniki zdjęciowej, takich jak stabilizator (glidecam), jazdy kamerowej (slider) a nawet drona. Podczas ceremonii, dźwięk nagrywamy zewnętrznym rejestratorem, by Wasze słowa były odpowiednio wyeksponowane.Ważnym aspektem jest dla nas, abyśmy nie przeszkadzali Wam w uroczystości, stąd staramy się być niewidoczni, nie wpływać na przebieg wydarzeń, jednocześnie będąc zawsze w odpowiednim miejscu z włączoną kamerą i rejestrować najciekawsze momenty. Zdecydowanie chcemy, abyście zapomnieli o kamerach podczas Waszej ceremonii. Zależy nam na naturalnym, niepozowanym zachowaniu, a przede wszystkim na uśmiechu!

Pasja w realizacji filmów ślubnych to najlepszy sposób, by wykonywać je dobrze. Chcemy opowiadać historie, w których nie brakuje emocji, bo tylko do takiego materiału będziecie chcieli wracać.

Zobacz nasze propozycje